Intex Bazén rybář 127x102x86cm
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 629 Kč
velikost 127x102x86cm, objem 45l
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 629 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
velikost 127x102x86cm, objem 45l
Parametry
| Nomenklatura | 95069990 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.03487 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 1-3 |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 1-3 | 1-3 — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Dětské bazény |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.03487 m³ | 0.03487 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |