Dětský Bazének nafukovací Včelička 127x102x28 cm, Intex 58434NP
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 499 Kč
Velikost 1.27mx1.02mx28cm, objem 28l
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Velikost 1.27mx1.02mx28cm, objem 28l
Parametry
| Nomenklatura | 95069990 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 2+ |
| Objem kartonu | 0.01906 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 2+ | 2+ — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.01906 m³ | 0.01906 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |