9203 Bazén nafukovací 61x15cm 2 komory
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 69 Kč
velikost 61x15cm, 2 komory
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 69 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
velikost 61x15cm, 2 komory
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.02732 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 16.0 cm |
| Šířka výrobku | 3.0 cm |
| Výška výrobku | 26.5 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95069990 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Délka výrobku: 16.0 cm | 16.0 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.02732 m³ | 0.02732 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Šířka výrobku: 3.0 cm | 3.0 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dětské bazény |
| Výška výrobku: 26.5 cm | 26.5 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |