57114NP Bazén Houba s nafukovacím dnem 102 x 89 cm
Výrobce: INTEX
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 459 Kč
Bazén Houba s nafukovacím dnem. Velikost 102 x 89 cm, vinyl, nafukovací dno, objem 45 l při výšce hladiny 13 cm, nafukovací hračka, opravný set
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 459 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bazén Houba s nafukovacím dnem. Velikost 102 x 89 cm, vinyl, nafukovací dno, objem 45 l při výšce hladiny 13 cm, nafukovací hračka, opravný set
Parametry
| Nomenklatura | 95069990 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Šířka kartonu | 24.0 cm |
| Výška kartonu | 23.0 cm |
| Šířka výrobku | 24.5 cm |
| Výška výrobku | 22.5 cm |
| Je na baterie | NE |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Délka kartonu | 10.0 cm |
| Doporučený věk | 1+ |
| Objem kartonu | 0.03487 m³ |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 9.0 cm |
| Vhodné pro | Batole |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: INTEX | INTEX — Dětské bazény |
| Baterie v balení: NE | NE — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 10.0 cm | 10.0 cm — Dětské bazény |
| Délka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 1+ | 1+ — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.03487 m³ | 0.03487 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 24.0 cm | 24.0 cm — Dětské bazény |
| Šířka výrobku: 24.5 cm | 24.5 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Vhodné pro: Batole | Batole — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 23.0 cm | 23.0 cm — Dětské bazény |
| Výška výrobku: 22.5 cm | 22.5 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |