Zuru 5 Surprise: Dino Strike - Volcano
Výrobce: Asmodee
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 239 Kč
"Rozbalte záhadnou kapsli a najděte jednoho ze 13 ďábelských dinosaurů, kteří přináší nový rozměr do dinosauřího světa. Sestavte svého dinosaura a připravte se na střetnutí v epické Dino bitvě!... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 239 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Rozbalte záhadnou kapsli a najděte jednoho ze 13 ďábelských dinosaurů, kteří přináší nový rozměr do dinosauřího světa.
Sestavte svého dinosaura a připravte se na střetnutí v epické Dino bitvě!
Připojte ochranné brnění a střelnou zbraň, která dostřelí do vzdálenosti až 1,5 m!
A navíc každý dinosaur přichází s epickými schopnostmi měnit barvy a kloubovým pohybem!
S těmito barevně proměnlivými dinosaury můžete prozkoumávat a vytvářet nekonečné příběhy a dobrodružství.
Obsah balení:
- dinosaurus rozložený na díly
- zbraň s municí
- ochrané brnění
- sběratelský průvodce
- opakovaně použitelná úložná kapsle
"
Parametry
| Nomenklatura | 95030041 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.1 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 8.0 cm |
| Šířka výrobku | 8.0 cm |
| Výška výrobku | 8.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dinosauři, draci |
|---|---|
| Výrobce: Asmodee | Asmodee — Dinosauři, draci |
| Délka výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Dinosauři, draci |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Dinosauři, draci |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.1 kg | 0.1 kg — Dinosauři, draci |
| Šířka výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Dinosauři, draci |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dinosauři, draci |
| Výška výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Dinosauři, draci |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dinosauři, draci |