Figurka drak 10 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 139 Kč
Figurka drak. Velikost 10 cm. 4 varianty.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 139 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Figurka drak. Velikost 10 cm. 4 varianty.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Délka výrobku | 11.5 cm |
| Šířka výrobku | 10.0 cm |
| Výška výrobku | 16.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Sortiment | 1 |
| Varianta: | fialový, hnědý, modrý, zelený |
| Nomenklatura | 95030049 |
| Objem kartonu | 0.23587 m³ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dinosauři, draci |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Dinosauři, draci |
| Baterie v balení: NE | NE — Dinosauři, draci |
| Délka výrobku: 11.5 cm | 11.5 cm — Dinosauři, draci |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Dinosauři, draci |
| Je na baterie: NE | NE — Dinosauři, draci |
| Objem kartonu: 0.23587 m³ | 0.23587 m³ — Dinosauři, draci |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Dinosauři, draci |
| Šířka výrobku: 10.0 cm | 10.0 cm — Dinosauři, draci |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dinosauři, draci |
| Varianta:: fialový, hnědý, modrý, zelený | fialový, hnědý, modrý, zelený — Dinosauři, draci |
| Výška výrobku: 16.0 cm | 16.0 cm — Dinosauři, draci |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dinosauři, draci |