G - Figurka Dino Apatosaurus 33 cm
Výrobce: Atlas
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 269 Kč
Figurka Dino Apatosaurus. Velikost 33 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 269 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Figurka Dino Apatosaurus. Velikost 33 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95030049 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Objem kartonu | 0.10422 m³ |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 6.0 cm |
| Výška výrobku | 13.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka výrobku | 33.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dinosauři, draci |
|---|---|
| Výrobce: Atlas | Atlas — Dinosauři, draci |
| Baterie v balení: NE | NE — Dinosauři, draci |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dinosauři, draci |
| Délka výrobku: 33.0 cm | 33.0 cm — Dinosauři, draci |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Dinosauři, draci |
| Je na baterie: NE | NE — Dinosauři, draci |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Dinosauři, draci |
| Objem kartonu: 0.10422 m³ | 0.10422 m³ — Dinosauři, draci |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Dinosauři, draci |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dinosauři, draci |
| Šířka výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Dinosauři, draci |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dinosauři, draci |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Dinosauři, draci |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Dinosauři, draci |
| Výška výrobku: 13.0 cm | 13.0 cm — Dinosauři, draci |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dinosauři, draci |