SQUISHMALLOWS Disney Stitch - Stitch se surfem
Výrobce: SQUISHMALLOWS
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 499 Kč
"Oblíbené Disney Stitch postavičky jako roztomilí plyšáci, do kterých se hned zamilujete. 20 cm vysoké, úžasné plyšové postavičky, které se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Oblíbené Disney Stitch postavičky jako roztomilí plyšáci, do kterých se hned zamilujete. 20 cm vysoké, úžasné plyšové postavičky, které se stanou společníkem na gauči, polštářovým kamarádem, mazlíčkem na spaní i přítelem na cesty. Každý Squishmallows má své jedinečné jméno. Vyberte si toho svého anebo je sesbírejte všechny. Vhodné pro děti od 3 let.
Rozměry: 20 x 20 x 14 cm
Hmotnost: 140 g
Materiál: směs vláken
Výrobce:
JAZWARES, LLC.
1067 Shotgun Road, Sunrise, Florida 33326, USA
informatio
Parametry
| Šířka výrobku | 20.0 cm |
|---|---|
| Výška výrobku | 14.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030041 |
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 20.0 cm |
| Šířka kartonu | 20.0 cm |
| Výška kartonu | 14.0 cm |
| Délka výrobku | 20.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Squishmallows |
|---|---|
| Výrobce: SQUISHMALLOWS | SQUISHMALLOWS — Squishmallows |
| Délka kartonu: 20.0 cm | 20.0 cm — Squishmallows |
| Délka výrobku: 20.0 cm | 20.0 cm — Squishmallows |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Squishmallows |
| Je na baterie: NE | NE — Squishmallows |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Squishmallows |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Squishmallows |
| Šířka kartonu: 20.0 cm | 20.0 cm — Squishmallows |
| Šířka výrobku: 20.0 cm | 20.0 cm — Squishmallows |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Squishmallows |
| Výška kartonu: 14.0 cm | 14.0 cm — Squishmallows |
| Výška výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Squishmallows |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Squishmallows |