SQUISHMALLOWS Mystery voňavý plyšák, 13 cm - svačinka
Výrobce: SQUISHMALLOWS
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 249 Kč
"Je čas na hraní! Rozšiř svou sbírku Squishmallows o tohoto 13 cm vysokého, superměkkého a navíc voňavého plyšáka. V balení najdeš jednu ze šesti verzí Squishmallows svačinky Vezmi si tohoto... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 249 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Je čas na hraní! Rozšiř svou sbírku Squishmallows o tohoto 13 cm vysokého, superměkkého a navíc voňavého plyšáka. V balení najdeš jednu ze šesti verzí Squishmallows svačinky Vezmi si tohoto roztomilého plyšáka na dlouhé jízdy autem, do letadla, na filmové maratony nebo jako společníka pro relax. Poznej ty nejměkčí a nejroztomilejší plyšáky široko daleko!
Originální plyšáci Squishmallows jsou vyrobeni z ultra měkkých, vysoce kvalitních materiálů. Každý Squishmallow má své jedinečné jméno. Vyber
Parametry
| Výška výrobku | 9.0 cm |
|---|---|
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Nomenklatura | 95030041 |
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 13.0 cm |
| Šířka kartonu | 13.0 cm |
| Délka výrobku | 13.0 cm |
| Šířka výrobku | 13.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Výška kartonu | 9.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Squishmallows |
|---|---|
| Výrobce: SQUISHMALLOWS | SQUISHMALLOWS — Squishmallows |
| Délka kartonu: 13.0 cm | 13.0 cm — Squishmallows |
| Délka výrobku: 13.0 cm | 13.0 cm — Squishmallows |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Squishmallows |
| Je na baterie: NE | NE — Squishmallows |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Squishmallows |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Squishmallows |
| Šířka kartonu: 13.0 cm | 13.0 cm — Squishmallows |
| Šířka výrobku: 13.0 cm | 13.0 cm — Squishmallows |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Squishmallows |
| Výška kartonu: 9.0 cm | 9.0 cm — Squishmallows |
| Výška výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Squishmallows |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Squishmallows |