SQUISHMALLOWS Stavebnice BLDR - Ananas Maui
Výrobce: SQUISHMALLOWS
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 149 Kč
"Postav si Maui! Tato BLDR sada obsahuje 23 dílků pro stavbu oblíbené postavičky Squishmallows – ananasu Maui. Maui je odhodlaná překonat svůj strach ze skateboardingu a potápění! Ze svého seznamu... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 149 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Postav si Maui!
Tato BLDR sada obsahuje 23 dílků pro stavbu oblíbené postavičky Squishmallows – ananasu Maui.
Maui je odhodlaná překonat svůj strach ze skateboardingu a potápění! Ze svého seznamu obav už si odškrtla horské dráhy i kolečkové brusle.
Nemá ráda pocit strachu, a tak ho zvládá po svém – zkouší nové věci a nikdy se nevzdává!
A čeho se bojíš ty?
Co v balení najdeš:
- 23 dílků BLDR
- 1 sestavitelnou figurku (výška cca 5 cm)
- ilustrovaný návod
Postavička má mačkací bříško díky techno
Parametry
| Výška výrobku | 4.0 cm |
|---|---|
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030035 |
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 9.5 cm |
| Šířka kartonu | 14.0 cm |
| Délka výrobku | 6.5 cm |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Doporučený věk | 6+ |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Výška kartonu | 3.8 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Squishmallows |
|---|---|
| Výrobce: SQUISHMALLOWS | SQUISHMALLOWS — Squishmallows |
| Délka kartonu: 9.5 cm | 9.5 cm — Squishmallows |
| Délka výrobku: 6.5 cm | 6.5 cm — Squishmallows |
| Doporučený věk: 6+ | 6+ — Squishmallows |
| Je na baterie: NE | NE — Squishmallows |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Squishmallows |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Squishmallows |
| Šířka kartonu: 14.0 cm | 14.0 cm — Squishmallows |
| Šířka výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Squishmallows |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Squishmallows |
| Výška kartonu: 3.8 cm | 3.8 cm — Squishmallows |
| Výška výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Squishmallows |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Squishmallows |