Sada dopravních značek 20 dílů
Výrobce: WADER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 119 Kč
Sada dopravních značek 20 dílů
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 119 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sada dopravních značek 20 dílů
Parametry
| Nomenklatura | 95030095 |
|---|---|
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.01011 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 18.0 cm |
| Šířka výrobku | 13.0 cm |
| Výška výrobku | 4.2 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Sezóna | Celorok |
Doplňkové informace
| Kategorie | Autíčka a doprava |
|---|---|
| Výrobce: WADER | WADER — Autíčka a doprava |
| Délka výrobku: 18.0 cm | 18.0 cm — Autíčka a doprava |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Autíčka a doprava |
| Je na baterie: NE | NE — Autíčka a doprava |
| Objem kartonu: 0.01011 m³ | 0.01011 m³ — Autíčka a doprava |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Autíčka a doprava |
| Šířka výrobku: 13.0 cm | 13.0 cm — Autíčka a doprava |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Autíčka a doprava |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Autíčka a doprava |
| Výška výrobku: 4.2 cm | 4.2 cm — Autíčka a doprava |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Autíčka a doprava |