CARS AUTA ASST
Výrobce: Mattel
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 249 Kč
Závodníci z filmu Auta 3 jsou tu! Tato kolekce se skládá ze 155 vozidel a nabízí tak nepřeberné množství různých autíček, která vypadají přesně jako ve filmu. Začni nebo rozšiř svou kolekci s těmito... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 249 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Závodníci z filmu Auta 3 jsou tu! Tato kolekce se skládá ze 155 vozidel a nabízí tak nepřeberné množství různých autíček, která vypadají přesně jako ve filmu. Začni nebo rozšiř svou kolekci s těmito velkými autíčky. Rozměry cca 14 cm x 16,5 cm x 4 cm. Balení obsahuje 5x Bleska McQueena.
Parametry
| Nomenklatura | 95030095 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 14.0 cm |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 16.5 cm |
| Určeno pro | Kluky |
| Doporučený věk | 3y+ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Délka kartonu | 20.5 cm |
| Šířka kartonu | 17.5 cm |
| Výška kartonu | 38.0 cm |
| Je na baterie | NE |
Doplňkové informace
| Kategorie | Autíčka a doprava |
|---|---|
| Výrobce: Mattel | Mattel — Autíčka a doprava |
| Délka kartonu: 20.5 cm | 20.5 cm — Autíčka a doprava |
| Délka výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Autíčka a doprava |
| Doporučený věk: 3y+ | 3y+ — Autíčka a doprava |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Autíčka a doprava |
| Je na baterie: NE | NE — Autíčka a doprava |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Autíčka a doprava |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Autíčka a doprava |
| Šířka kartonu: 17.5 cm | 17.5 cm — Autíčka a doprava |
| Šířka výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Autíčka a doprava |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Autíčka a doprava |
| Výška kartonu: 38.0 cm | 38.0 cm — Autíčka a doprava |
| Výška výrobku: 16.5 cm | 16.5 cm — Autíčka a doprava |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Autíčka a doprava |