Tahač s autem 45 cm - český obal
Výrobce: Wiky Vehicles
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 349 Kč
Tahač s autem. Rozměry 45x12,5x9,5 cm. Obě auta na setrvačník. Jen barevná varianta - větší auto černé, menší zelené.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tahač s autem. Rozměry 45x12,5x9,5 cm. Obě auta na setrvačník. Jen barevná varianta - větší auto černé, menší zelené.
Parametry
| Nomenklatura | 95030075 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.06174 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 47.0 cm |
| Šířka výrobku | 13.7 cm |
| Výška výrobku | 13.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Autíčka a doprava |
|---|---|
| Výrobce: Wiky Vehicles | Wiky Vehicles — Autíčka a doprava |
| Baterie v balení: NE | NE — Autíčka a doprava |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Autíčka a doprava |
| Délka výrobku: 47.0 cm | 47.0 cm — Autíčka a doprava |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Autíčka a doprava |
| Je na baterie: NE | NE — Autíčka a doprava |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Autíčka a doprava |
| Objem kartonu: 0.06174 m³ | 0.06174 m³ — Autíčka a doprava |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Autíčka a doprava |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Autíčka a doprava |
| Šířka výrobku: 13.7 cm | 13.7 cm — Autíčka a doprava |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Autíčka a doprava |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Autíčka a doprava |
| Výška výrobku: 13.0 cm | 13.0 cm — Autíčka a doprava |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Autíčka a doprava |