Pexeso Princess archové
Výrobce: Hydrodata
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 39 Kč
Pexeso Princess archové. Vystřihovací. Obsahuje 64 karet (32 párů). Na archu 49,5 x 34,5 cm. Přeložený na půl (34,5x24,5 cm).
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 39 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pexeso Princess archové. Vystřihovací. Obsahuje 64 karet (32 párů). Na archu 49,5 x 34,5 cm. Přeložený na půl (34,5x24,5 cm).
Parametry
| Země původu | EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.01350 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 34.5 cm |
| Šířka výrobku | 24.5 cm |
| Výška výrobku | 0.2 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95044000 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pexeso |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Pexeso |
| Baterie v balení: NE | NE — Pexeso |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Pexeso |
| Délka výrobku: 34.5 cm | 34.5 cm — Pexeso |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Pexeso |
| Je na baterie: NE | NE — Pexeso |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Pexeso |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Pexeso |
| Objem kartonu: 0.01350 m³ | 0.01350 m³ — Pexeso |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Pexeso |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Pexeso |
| Šířka výrobku: 24.5 cm | 24.5 cm — Pexeso |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Pexeso |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Pexeso |
| Výška výrobku: 0.2 cm | 0.2 cm — Pexeso |
| Země původu: EU | EU — Pexeso |