Pexeso Policisté
Výrobce: Hydrodata
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 69 Kč
Pexeso Policisté. Klasická hra, 64 karet v krabičce (32 dvojic).
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 69 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pexeso Policisté. Klasická hra, 64 karet v krabičce (32 dvojic).
Parametry
| Země původu | EU |
|---|---|
| Délka výrobku | 8.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95044000 |
| Šířka výrobku | 8.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Výška výrobku | 2.3 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pexeso |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Pexeso |
| Délka výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Pexeso |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Pexeso |
| Je na baterie: NE | NE — Pexeso |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Pexeso |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Pexeso |
| Šířka výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Pexeso |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Pexeso |
| Výška výrobku: 2.3 cm | 2.3 cm — Pexeso |
| Země původu: EU | EU — Pexeso |