Pexeso Jednorožec v krabičce
Výrobce: Hydrodata
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 79 Kč
Pexeso Jednorožec v krabičce. Balení obsahuje 64 karet (32 párů) + 2 karty s pravidly. Rozměr krabičky 8x8x2,5 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 79 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pexeso Jednorožec v krabičce. Balení obsahuje 64 karet (32 párů) + 2 karty s pravidly. Rozměr krabičky 8x8x2,5 cm.
Parametry
| Země původu | EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.02621 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 8.0 cm |
| Šířka výrobku | 8.0 cm |
| Výška výrobku | 2.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95044000 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Pexeso |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Pexeso |
| Baterie v balení: NE | NE — Pexeso |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Pexeso |
| Délka výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Pexeso |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Pexeso |
| Je na baterie: NE | NE — Pexeso |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Pexeso |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Pexeso |
| Objem kartonu: 0.02621 m³ | 0.02621 m³ — Pexeso |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Pexeso |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Pexeso |
| Šířka výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Pexeso |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Pexeso |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Pexeso |
| Výška výrobku: 2.5 cm | 2.5 cm — Pexeso |
| Země původu: EU | EU — Pexeso |