Magická kreslící tabulka 40 x 30 cm - Český obal
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 449 Kč
Magická kreslící tabulka barevná. Obal v českém jazyce. Velikost tabulky 40 x 30 cm. Velikost kreslící plochy 23 x 18 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 449 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Magická kreslící tabulka barevná. Obal v českém jazyce. Velikost tabulky 40 x 30 cm. Velikost kreslící plochy 23 x 18 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95030095 |
|---|---|
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.18691 m³ |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 41.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Baterie v balení | NE |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Šířka výrobku | 32.0 cm |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kreslící tabulky a šablony |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Kreslící tabulky a šablony |
| Baterie v balení: NE | NE — Kreslící tabulky a šablony |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Délka výrobku: 41.0 cm | 41.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Kreslící tabulky a šablony |
| Je na baterie: NE | NE — Kreslící tabulky a šablony |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Kreslící tabulky a šablony |
| Objem kartonu: 0.18691 m³ | 0.18691 m³ — Kreslící tabulky a šablony |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Kreslící tabulky a šablony |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Šířka výrobku: 32.0 cm | 32.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Kreslící tabulky a šablony |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Kreslící tabulky a šablony |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Výška výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Kreslící tabulky a šablony |