Krtečkovo vodní kreslení
Výrobce: Wiky
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 229 Kč
Vodní kreslení s Krtečkem. Rozměry kreslící dečky 60 x 45 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 229 Kč | Do obchodu |
| sparkys.cz | Skladem | 249 Kč | Do obchodu |
| pompo.cz | Skladem | 279 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vodní kreslení s Krtečkem. Rozměry kreslící dečky 60 x 45 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 49030000 |
|---|---|
| Délka kartonu | 27.0 cm |
| Šířka kartonu | 37.0 cm |
| Délka výrobku | 37.0 cm |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Země původu | CN |
| Objem kartonu | 0.19592 m³ |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Výška kartonu | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 27.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Věk od | 3 let |
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Hmotnost v gramech | 280 |
| Licence 1 | Krteček |
| Hloubka | 27 |
| Šířka | 37 |
| Výška | 4 |
| Brand | Wiky |
| Název hlavní skupiny zboží | Wiky |
| Zařazení | kreativní |
| Celní číslo | 95030070 |
| Balení | 18 |
| Typ balení | Krabice |
| Licence | Krteček a jeho kamarádi |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | Wiky, spol. s r.o. |
| Status typ | 1009 |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 8590331709069 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |