CoComelon Magická tabulka
Výrobce: RMS
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 169 Kč
magnetická, kreslící tabulka
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 169 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
magnetická, kreslící tabulka
Parametry
| Nomenklatura | 95030095 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.05040 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 35.0 cm |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 27.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kreslící tabulky a šablony |
|---|---|
| Výrobce: RMS | RMS — Kreslící tabulky a šablony |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Délka výrobku: 35.0 cm | 35.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Kreslící tabulky a šablony |
| Je na baterie: NE | NE — Kreslící tabulky a šablony |
| Objem kartonu: 0.05040 m³ | 0.05040 m³ — Kreslící tabulky a šablony |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Kreslící tabulky a šablony |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Šířka výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Kreslící tabulky a šablony |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Výška výrobku: 27.0 cm | 27.0 cm — Kreslící tabulky a šablony |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Kreslící tabulky a šablony |