Jednorožec plyšový 13 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 109 Kč
Jednorožec. Velikost 13 cm. 12 ks display box. 2 varianty - červený, fialový.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 109 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednorožec. Velikost 13 cm. 12 ks display box. 2 varianty - červený, fialový.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 15.0 cm |
| Šířka výrobku | 9.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 0+ |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Výška výrobku | 8.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Varianta: | červený, fialový |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšový jednorožec |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Plyšový jednorožec |
| Baterie v balení: NE | NE — Plyšový jednorožec |
| Délka výrobku: 15.0 cm | 15.0 cm — Plyšový jednorožec |
| Doporučený věk: 0+ | 0+ — Plyšový jednorožec |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Plyšový jednorožec |
| Je na baterie: NE | NE — Plyšový jednorožec |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Plyšový jednorožec |
| Šířka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Plyšový jednorožec |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Plyšový jednorožec |
| Varianta:: červený, fialový | červený, fialový — Plyšový jednorožec |
| Výška výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Plyšový jednorožec |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Plyšový jednorožec |