Play Eco Plyšák delfín 43 cm
Výrobce: Play Eco
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 559 Kč
vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu, certifikát GLOBAL RECYCLED STANDARD, vysoká kvalita, velmi příjemné na dotek
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 559 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu, certifikát GLOBAL RECYCLED STANDARD, vysoká kvalita, velmi příjemné na dotek
Parametry
| Nomenklatura | 95030041 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.3 kg |
| Objem kartonu | 0.08375 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 17.0 cm |
| Šířka výrobku | 30.0 cm |
| Výška výrobku | 43.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 0+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: Play Eco | Play Eco — Zvířátka |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Zvířátka |
| Délka výrobku: 17.0 cm | 17.0 cm — Zvířátka |
| Doporučený věk: 0+ | 0+ — Zvířátka |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.3 kg | 0.3 kg — Zvířátka |
| Je na baterie: NE | NE — Zvířátka |
| Objem kartonu: 0.08375 m³ | 0.08375 m³ — Zvířátka |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Zvířátka |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Zvířátka |
| Šířka výrobku: 30.0 cm | 30.0 cm — Zvířátka |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Zvířátka |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Zvířátka |
| Výška výrobku: 43.0 cm | 43.0 cm — Zvířátka |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Zvířátka |