Beanie Boos Meteor Pixy bílý jednorožec 36859 42 cm Beanie Boos Meteor Pixy bílý jednorožec 36859 42 cm
Výrobce: TY
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 969 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 969 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Nomenklatura | 95030041 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšový jednorožec |
|---|---|
| Výrobce: TY | TY — Plyšový jednorožec |
| Délka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Plyšový jednorožec |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Plyšový jednorožec |
| Šířka výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Plyšový jednorožec |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Plyšový jednorožec |
| Výška výrobku: 0.0 cm | 0.0 cm — Plyšový jednorožec |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Plyšový jednorožec |