Fat Brain Společenská hra Weight for it
Výrobce: Fat Brain
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 229 Kč
Fat Brain Společenská hra Weight for it. Balení obsahuje hrací kolo, karty s čísly a závaží různých velikostí. Hra pro 2 - 4 hráče. Vytáhněte si kartu a umístěte závaží na vhodné místo tak, aby se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 229 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Fat Brain Společenská hra Weight for it. Balení obsahuje hrací kolo, karty s čísly a závaží různých velikostí. Hra pro 2 - 4 hráče. Vytáhněte si kartu a umístěte závaží na vhodné místo tak, aby se číslo na obvodu kola zastavilo na vaší šipce hodnotou shodnou s vytaženou kartou.
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.03520 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 8+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Naučné, logické a vědomostní hry |
|---|---|
| Výrobce: Fat Brain | Fat Brain — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Baterie v balení: NE | NE — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Doporučený věk: 8+ | 8+ — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Je na baterie: NE | NE — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Objem kartonu: 0.03520 m³ | 0.03520 m³ — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Naučné, logické a vědomostní hry |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Naučné, logické a vědomostní hry |