Bburago 1:24 Alfa Romeo Stelvio modrá 18-21086
Výrobce: Bburago
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 599 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 599 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030085 |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 10.5 cm |
| Délka výrobku | 22.9 cm |
| Šířka výrobku | 11.4 cm |
| Je na baterie | NE |
| Vhodné pro | Pro všechny |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky |
| Sortiment | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Bburago 1:24 |
|---|---|
| Výrobce: Bburago | Bburago — Bburago 1:24 |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Bburago 1:24 |
| Délka výrobku: 22.9 cm | 22.9 cm — Bburago 1:24 |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Bburago 1:24 |
| Je na baterie: NE | NE — Bburago 1:24 |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Bburago 1:24 |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Bburago 1:24 |
| Šířka výrobku: 11.4 cm | 11.4 cm — Bburago 1:24 |
| Určeno pro: Kluky | Kluky — Bburago 1:24 |
| Vhodné pro: Pro všechny | Pro všechny — Bburago 1:24 |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Bburago 1:24 |
| Výška výrobku: 10.5 cm | 10.5 cm — Bburago 1:24 |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Bburago 1:24 |