Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 465 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 599 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Země původu | CN |
|---|---|
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Šířka výrobku | 11.4 cm |
| Výška výrobku | 10.5 cm |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 22.9 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Nomenklatura | 95030085 |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Vhodné pro | Pro všechny |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky |
| Sortiment | 1 |
| Název hlavní skupiny zboží | Bburago |
| Pohlaví | Pro kluky |
| Zařazení | kovové modely aut |
| Produktová řada | Auto |
| Celní číslo | 95030085 |
| Balení | 12 |
| Typ balení | Krabice s fólií |
| Věk od | 3 let |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Kov |
| Barva | Červená |
| EANs | 4893993210909 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1010 |