Bburago 1:24 Plus Ford Capri 1982 Light Green
Výrobce: Bburago
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 468 Kč
Bburago 1:24 Plus Ford Capri 1982 light Green
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 468 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 599 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bburago 1:24 Plus Ford Capri 1982 light Green
Parametry
| Nomenklatura | 95030085 |
|---|---|
| Země původu | CN |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.4 kg |
| Objem kartonu | 0.04160 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 25.0 cm |
| Šířka výrobku | 13.0 cm |
| Výška výrobku | 10.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Sezóna | Celorok |
| Doporučený věk | 3+ |
| Název hlavní skupiny zboží | Bburago |
| Pohlaví | Pro kluky |
| Zařazení | kovové modely aut |
| Produktová řada | Auto |
| Celní číslo | 95030085 |
| Balení | 12 |
| Typ balení | Krabice s fólií |
| Věk od | 3 let |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Kov |
| Barva | Zelená |
| EANs | 4893993014316 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1010 |