Bazén dětský Krtek 100x20 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 349 Kč
Bazén krtek. Rozměry 100x20 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 349 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bazén krtek. Rozměry 100x20 cm.
Parametry
| Nomenklatura | 95069990 |
|---|---|
| Délka kartonu | 4.0 cm |
| Šířka kartonu | 25.0 cm |
| Délka výrobku | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 34.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Země původu | mimo EU |
| Šířka výrobku | 25.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 1-3 |
| Výška kartonu | 38.0 cm |
| Objem kartonu | 0.03975 m³ |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.6 kg |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské bazény |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Dětské bazény |
| Baterie v balení: NE | NE — Dětské bazény |
| Délka kartonu: 4.0 cm | 4.0 cm — Dětské bazény |
| Délka výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Dětské bazény |
| Doporučený věk: 1-3 | 1-3 — Dětské bazény |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.6 kg | 0.6 kg — Dětské bazény |
| Je na baterie: NE | NE — Dětské bazény |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Dětské bazény |
| Objem kartonu: 0.03975 m³ | 0.03975 m³ — Dětské bazény |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Dětské bazény |
| Šířka kartonu: 25.0 cm | 25.0 cm — Dětské bazény |
| Šířka výrobku: 25.0 cm | 25.0 cm — Dětské bazény |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Dětské bazény |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Dětské bazény |
| Výška kartonu: 38.0 cm | 38.0 cm — Dětské bazény |
| Výška výrobku: 34.0 cm | 34.0 cm — Dětské bazény |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Dětské bazény |