Zvířátko figurka mořský svět 20 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 64 Kč
Zvířátko figurka mořský svět. Figurky žraloků, velryb a delfínů. Velikost 20 cm. Display box - 12ks. 12 variant.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 64 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zvířátko figurka mořský svět. Figurky žraloků, velryb a delfínů. Velikost 20 cm. Display box - 12ks. 12 variant.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.15422 m³ |
| Délka kartonu | 25.0 cm |
| Šířka kartonu | 19.0 cm |
| Výška kartonu | 10.0 cm |
| Délka výrobku | 20.0 cm |
| Výška výrobku | 6.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Sortiment | 1 |
| Šířka výrobku | 8.5 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Nomenklatura | 95030049 |
| Kusů v kartonu | 12 ks |
| Kusů v displayi | 12 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Zvířátka |
| Baterie v balení: NE | NE — Zvířátka |
| Délka kartonu: 25.0 cm | 25.0 cm — Zvířátka |
| Délka výrobku: 20.0 cm | 20.0 cm — Zvířátka |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Zvířátka |
| Je na baterie: NE | NE — Zvířátka |
| Kusů v displayi: 12 ks | 12 ks — Zvířátka |
| Kusů v kartonu: 12 ks | 12 ks — Zvířátka |
| Objem kartonu: 0.15422 m³ | 0.15422 m³ — Zvířátka |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Zvířátka |
| Šířka kartonu: 19.0 cm | 19.0 cm — Zvířátka |
| Šířka výrobku: 8.5 cm | 8.5 cm — Zvířátka |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Zvířátka |
| Výška kartonu: 10.0 cm | 10.0 cm — Zvířátka |
| Výška výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Zvířátka |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Zvířátka |