Zvířátko safari 13 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 49 Kč
Zvířátko safari 13 cm. Možné balení 12 ks - display box. 12 ast - kůň, hroch, velbloud, žirafa, jelen, slon, nosorožec, lev, krokodýl, leopard, lední medvěd, bílý tygr
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 49 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zvířátko safari 13 cm. Možné balení 12 ks - display box.
12 ast - kůň, hroch, velbloud, žirafa, jelen, slon, nosorožec, lev, krokodýl, leopard, lední medvěd, bílý tygr
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.15422 m³ |
| Délka kartonu | 25.5 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 14.0 cm |
| Šířka výrobku | 19.2 cm |
| Výška výrobku | 10.2 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030049 |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 12 ks |
| Kusů v displayi | 12 ks |
| Vhodné pro | Předškoláka |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Zvířátka |
| Baterie v balení: NE | NE — Zvířátka |
| Délka kartonu: 25.5 cm | 25.5 cm — Zvířátka |
| Délka výrobku: 14.0 cm | 14.0 cm — Zvířátka |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Zvířátka |
| Je na baterie: NE | NE — Zvířátka |
| Kusů v displayi: 12 ks | 12 ks — Zvířátka |
| Kusů v kartonu: 12 ks | 12 ks — Zvířátka |
| Objem kartonu: 0.15422 m³ | 0.15422 m³ — Zvířátka |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Zvířátka |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Zvířátka |
| Šířka výrobku: 19.2 cm | 19.2 cm — Zvířátka |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Zvířátka |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Zvířátka |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Zvířátka |
| Výška výrobku: 10.2 cm | 10.2 cm — Zvířátka |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Zvířátka |