Zvířátko figurka mořský svět 12 cm
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 27 Kč
Zvířátko figurka mořský svět. Display box - 24 ks. Velikost 12 cm. 12 variant.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 27 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zvířátko figurka mořský svět. Display box - 24 ks. Velikost 12 cm. 12 variant.
Parametry
| Nomenklatura | 95030049 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Objem kartonu | 0.11942 m³ |
| Kusů v kartonu | 24 ks |
| Kusů v displayi | 24 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 26.0 cm |
| Výška kartonu | 8.0 cm |
| Délka výrobku | 12.0 cm |
| Šířka výrobku | 12.0 cm |
| Výška výrobku | 5.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Šířka kartonu | 16.5 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Zvířátka |
| Baterie v balení: NE | NE — Zvířátka |
| Délka kartonu: 26.0 cm | 26.0 cm — Zvířátka |
| Délka výrobku: 12.0 cm | 12.0 cm — Zvířátka |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Zvířátka |
| Je na baterie: NE | NE — Zvířátka |
| Kusů v displayi: 24 ks | 24 ks — Zvířátka |
| Kusů v kartonu: 24 ks | 24 ks — Zvířátka |
| Objem kartonu: 0.11942 m³ | 0.11942 m³ — Zvířátka |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Zvířátka |
| Šířka kartonu: 16.5 cm | 16.5 cm — Zvířátka |
| Šířka výrobku: 12.0 cm | 12.0 cm — Zvířátka |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Zvířátka |
| Výška kartonu: 8.0 cm | 8.0 cm — Zvířátka |
| Výška výrobku: 5.0 cm | 5.0 cm — Zvířátka |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Zvířátka |