TLAPKOVÁ PATROLA FIRE RESCUE VOZIDLO ZUMA
Výrobce: Spin Master International B.V
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 599 Kč
Tématické vozidlo laděné do hasičcského stylu pro záchrané akce. Má i akcní funkční prvek a vyjmutelnou figurku. Provedení Zuma.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sparkys.cz Nejlevnější | Skladem | 599 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 629 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tématické vozidlo laděné do hasičcského stylu pro záchrané akce. Má i akcní funkční prvek a vyjmutelnou figurku. Provedení Zuma.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 25.2 cm |
| Šířka výrobku | 20.5 cm |
| Výška výrobku | 8.3 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3 |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Věk od | 3 |
| Pohlaví | HOLKA, KLUK |
| Hmotnost v gramech | 280 |
| Licence 1 | Tlapková patrola |
| Hloubka | 8.3 |
| Šířka | 25.2 |
| Výška | 20.5 |
| Brand | Spin Master |