SQUISHMALLOWS Klíčenka Angorská kočka - Zachariah
Výrobce: SQUISHMALLOWS
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 179 Kč
"Plyšový, roztomilý Squishmallows je velmi úžasný kamarád na cesty. Vhodný na klíče nebo batůžek, kde bude stále s tebou. Zvířátko je příjemné na dotek a jeho barvy vždy naladí veselou náladu.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 179 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Plyšový, roztomilý Squishmallows je velmi úžasný kamarád na cesty. Vhodný na klíče nebo batůžek, kde bude stále s tebou. Zvířátko je příjemné na dotek a jeho barvy vždy naladí veselou náladu.
Kolekce Squishmallows nabízí úžasná plyšová zvířátka ve formě malých přívěsků, které se stanou společníkem ve tvém pokoji a přítelem na cesty.
Věk: 3+
Výška plyšáka: 9 cm
Výrobce:
JAZWARES, LLC.
1067 Shotgun Road, Sunrise, Florida 33326, USA
[email protected]
EU:
JAZWARES, LLC., Mina-Rees-Straße
Parametry
| Šířka výrobku | 9.0 cm |
|---|---|
| Výška výrobku | 6.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030041 |
| Země původu | mimo EU |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 2 |
| Délka kartonu | 9.0 cm |
| Šířka kartonu | 9.0 cm |
| Výška kartonu | 6.0 cm |
| Délka výrobku | 9.0 cm |
| Doporučený věk | 3+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Squishmallows |
|---|---|
| Výrobce: SQUISHMALLOWS | SQUISHMALLOWS — Squishmallows |
| Délka kartonu: 9.0 cm | 9.0 cm — Squishmallows |
| Délka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Squishmallows |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Squishmallows |
| Je na baterie: NE | NE — Squishmallows |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Squishmallows |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Squishmallows |
| Šířka kartonu: 9.0 cm | 9.0 cm — Squishmallows |
| Šířka výrobku: 9.0 cm | 9.0 cm — Squishmallows |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Squishmallows |
| Výška kartonu: 6.0 cm | 6.0 cm — Squishmallows |
| Výška výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Squishmallows |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Squishmallows |