Sonic a parťáci
Výrobce: Asmodee
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 799 Kč
Desková rodinná hra v hlavní roli s osmi klasickými postavami (Sonic, Tails, Knucles a další) rozdělenými do dvoučlenných týmů, jež je nutné provést zónou Green Hill a zároveň dávat pozor na sabotáže... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Desková rodinná hra v hlavní roli s osmi klasickými postavami (Sonic, Tails, Knucles a další) rozdělenými do dvoučlenných týmů, jež je nutné provést zónou Green Hill a zároveň dávat pozor na sabotáže ze strany ostatních hráčů. Přesněji řečeno, můžete jim ukázat, jak moc vám na nich záleží tím, že je pošlete na pole s bodci. Prostě okouzlující!
I s přihlédnutím k těmto sabotážím trvá hra zhruba 20 minut a je vhodná pro dva až čtyři hráče ve věku od sedmi let.
Jedná se o strategickou, a přesto dostupnou deskovou hru Sonic, jejíž příprava je velice jednoduchá. Hráči pak při hře používají karty tak, aby postoupili se svým týmem k cílové čáře. Zároveň se však snaží předvídat pohyb ostatních hráčů a pečlivě vybírat karty, které zahrají. Je tedy potřeba dávat pozor na své ""spoluzávodníky"", kteří budou pracovat na tom, aby vám co nejvíce škodili a mohli sbírat zlaté prsteny.
Jak již bylo řečeno výše, cílem hry je doběhnout s oběma figurkami vašeho dvoučlenného týmu do cíle jako první. Hráči ovládají figurky číselnými kartami v barvách týmů, ale má to háček. Karty se rozdávají náhodně, takže často budete muset pohybovat i figurkami svých soupeřů. Je tedy potřeba dobře plánovat a snažit se karty hrát v ten nejlepší možný okamžik, abyste sobě pomohli a ostatním uškodili.
Na mapě najdete zrychlující prstýnky, zpomalující bodce, obtížné lopingy i bonusová políčka, na kterých získáte speciální karty, jež vám v závodě pomohou. A kdo tvoří dvoučlenné týmy? Přece Sonic a Tails, Amy Rose a Knuckles, Shadow se Silverem anebo třeba Metal Sonic s Rouge.
Není překvapením, že tato desková hra má za cíl vtáhnout vás zpět do vašeho dětství a zároveň uvést mladší členy rodiny do radosti ze světa Sonic.
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 25.0 cm |
| Šířka výrobku | 25.0 cm |
| Výška výrobku | 6.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 7 |
| Kusů v displayi | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Deskové hry |
|---|---|
| Výrobce: Asmodee | Asmodee — Deskové hry |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Deskové hry |
| Délka výrobku: 25.0 cm | 25.0 cm — Deskové hry |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Deskové hry |
| Je na baterie: NE | NE — Deskové hry |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Deskové hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Deskové hry |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Deskové hry |
| Šířka výrobku: 25.0 cm | 25.0 cm — Deskové hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Deskové hry |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — Deskové hry |
| Výška výrobku: 6.0 cm | 6.0 cm — Deskové hry |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Deskové hry |