Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 119 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka výrobku | 28.5 cm |
| Je na baterie | NE |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Země původu | EU |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Výška výrobku | 20.0 cm |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Deskové hry |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Deskové hry |
| Délka výrobku: 28.5 cm | 28.5 cm — Deskové hry |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Deskové hry |
| Je na baterie: NE | NE — Deskové hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Deskové hry |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Deskové hry |
| Šířka výrobku: 4.0 cm | 4.0 cm — Deskové hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Deskové hry |
| Výška výrobku: 20.0 cm | 20.0 cm — Deskové hry |
| Země původu: EU | EU — Deskové hry |