Soft tenis - 2 rakety a míček
Výrobce: Wiky
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 139 Kč
Souprava na soft tenis se bude na jaře či v létě hodit. Balení obsahuje 2 rakety a pěnový míček. Velikost: 50 cm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 139 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Souprava na soft tenis se bude na jaře či v létě hodit. Balení obsahuje 2 rakety a pěnový míček.
Velikost: 50 cm
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.2 kg |
| Objem kartonu | 0.07200 m³ |
| Délka výrobku | 8.0 cm |
| Šířka výrobku | 19.0 cm |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Země původu | EU |
| Sortiment | 1 |
| Výška výrobku | 42.0 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Hračky |
|---|---|
| Výrobce: Wiky | Wiky — Hračky |
| Baterie v balení: NE | NE — Hračky |
| Délka výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Hračky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.2 kg | 0.2 kg — Hračky |
| Je na baterie: NE | NE — Hračky |
| Objem kartonu: 0.07200 m³ | 0.07200 m³ — Hračky |
| Sezóna: Jaro-léto | Jaro-léto — Hračky |
| Šířka výrobku: 19.0 cm | 19.0 cm — Hračky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Hračky |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Hračky |
| Výška výrobku: 42.0 cm | 42.0 cm — Hračky |
| Země původu: EU | EU — Hračky |