Airbrush studio Vesmírný Jednorožec
Výrobce: Wiky
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 999 Kč
Airbrush studio Vesmírný Jednorožec. Obsahuje plyšové zvířátko, airbrush nástroj, 4 různé barevné náplně, 100 různých šablon a návod. Plyšové zvířátko lze pomocí airbrushe libovolně posprejovat.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sparkys.cz Nejlevnější | Skladem | 999 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 1 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Airbrush studio Vesmírný Jednorožec. Obsahuje plyšové zvířátko, airbrush nástroj, 4 různé barevné náplně, 100 různých šablon a návod. Plyšové zvířátko lze pomocí airbrushe libovolně posprejovat. Barva lze smýt vodou. Zvířátko je poté možno opět nabarvit. Zvířátku svítí kouzelný roh a může odpovědět na otázku ano-ne. Položte otázku, zmáčkněte roh, ten začne blikat a jaká barva zůstane svítit poslední, ta odkazuje na odpověď v přiloženém návodu. Obsahuje český obrázkový návod. 2×AA nejsou součástí, 3xLR44 součástí.
Parametry
| Typ a počet baterií | 2× AA nejsou součástí, 3xLR44 součástí |
|---|---|
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.7 kg |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 32.0 cm |
| Šířka výrobku | 30.0 cm |
| Výška výrobku | 11.4 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | ANO |
| Doporučený věk | 6+ |
| Země původu | mimo EU |
| Nomenklatura | 95030070 |
| Věk od | 6 |
| Pohlaví | HOLKA |
| Hmotnost v gramech | 700 |
| Baterie produktu - vyžaduje | Ano |
| Baterie produktu - počet | 2 |
| Baterie produktu - součást balení | Ne |
| Baterie produktu - typ | AA (LR6) tužkové 1,5V |
| Hloubka | 30 |
| Šířka | 32 |
| Výška | 11.4 |
| Brand | EPEE Czech |