Rainbow High Fashion Style panenka - Sunny
Výrobce: MGA
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 569 Kč
"Rainbow High přináší novou kolekci oblíbených 28 cm vysokých panenek – Bella, Sunny, Violet a Amaya jsou zpět ve svých osobitých a trendy outfitech! Každá panenka má dlouhé, česatelné vlásky,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 569 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Rainbow High přináší novou kolekci oblíbených 28 cm vysokých panenek – Bella, Sunny, Violet a Amaya jsou zpět ve svých osobitých a trendy outfitech! Každá panenka má dlouhé, česatelné vlásky, stylovou kabelku a pohyblivé nohy a ruce, takže je připravená na nová módní dobrodružství. Skvělý dárek za dostupnou cenu.
Obsah balení:
• 1 panenka s dlouhými vlásky Sunny
• 1 outfit podtrhující individualitu panenek
• 1 kabelka
Velikost panenky cca: 28 cm"
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 16.0 cm |
| Šířka kartonu | 16.0 cm |
| Výška kartonu | 28.7 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 4+ |
| Nomenklatura | 95030021 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Rainbow High |
|---|---|
| Výrobce: MGA | MGA — Rainbow High |
| Délka kartonu: 16.0 cm | 16.0 cm — Rainbow High |
| Doporučený věk: 4+ | 4+ — Rainbow High |
| Je na baterie: NE | NE — Rainbow High |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Rainbow High |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Rainbow High |
| Šířka kartonu: 16.0 cm | 16.0 cm — Rainbow High |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Rainbow High |
| Výška kartonu: 28.7 cm | 28.7 cm — Rainbow High |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Rainbow High |