Rainbow High Junior Fashion panenka - Bella Parker
Výrobce: MGA
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 659 Kč
"Potkej se s mladšími verzemi oblíbených Rainbow High Fashion panenek v úplně novém balení. Bella, Sunny, Skyler a Violet mají každá svůj vlastní příběh o tom, jak objevily svou vášeň pro kreativitu,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 659 Kč | Do obchodu |
| sparkys.cz | Skladem | 699 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Potkej se s mladšími verzemi oblíbených Rainbow High Fashion panenek v úplně novém balení. Bella, Sunny, Skyler a Violet mají každá svůj vlastní příběh o tom, jak objevily svou vášeň pro kreativitu, než začaly chodit na školu Rainbow High. Každá z panenek je oblečená v pyžamu.
Obsah balení:
• 1 ze 4 okouzlujících Junior fashion panenek v menší velikosti s pohyblivými klouby, která má mladší výraz obličeje a dlouhé česatelné vlasy
• unikátní pyžamový outfit v charakteristické barvě s doplňky
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 4+ |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Je na baterie | NE |
| Věk od | 4 |
| Pohlaví | HOLKA |
| Hmotnost v gramech | 377 |
| Licence 1 | Rainbow High |
| Materiál | PLAST |
| Hloubka | 6.86 |
| Šířka | 20.32 |
| Výška | 27.94 |
| Brand | MGA Entertainment |