Rainbow High Fashion Style panenka - Amaya
Výrobce: MGA
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 549 Kč
"Rainbow High přináší novou kolekci oblíbených 28 cm vysokých panenek – Bella, Sunny, Violet a Amaya jsou zpět ve svých osobitých a trendy outfitech! Každá panenka má dlouhé, česatelné vlásky,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sparkys.cz Nejlevnější | Skladem | 549 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 569 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Rainbow High přináší novou kolekci oblíbených 28 cm vysokých panenek – Bella, Sunny, Violet a Amaya jsou zpět ve svých osobitých a trendy outfitech! Každá panenka má dlouhé, česatelné vlásky, stylovou kabelku a pohyblivé nohy a ruce, takže je připravená na nová módní dobrodružství. Skvělý dárek za dostupnou cenu.
Obsah balení:
• 1 panenka s dlouhými vlásky Amaya
• 1 outfit podtrhující individualitu panenek
• 1 kabelka
Velikost panenky cca: 28 cm"
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 16.0 cm |
| Šířka kartonu | 16.0 cm |
| Výška kartonu | 28.7 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 4+ |
| Nomenklatura | 95030021 |
| Věk od | 4 |
| Pohlaví | HOLKA |
| Hmotnost v gramech | 930 |
| Licence 1 | Rainbow High |
| Materiál | PLAST |
| Hloubka | 16 |
| Šířka | 16 |
| Výška | 29 |
| Brand | MGA Entertainment |
Doplňkové informace
| Kategorie | Rainbow High, Panenky |
|---|---|
| Výrobce: MGA | MGA — Rainbow High, MGA — Panenky |
| Brand: MGA Entertainment | MGA Entertainment — Rainbow High, MGA Entertainment — Panenky |
| Délka kartonu: 16.0 cm | 16.0 cm — Rainbow High, 16.0 cm — Panenky |
| Doporučený věk: 4+ | 4+ — Rainbow High, 4+ — Panenky |
| Je na baterie: NE | NE — Rainbow High, NE — Panenky |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Rainbow High, 1 ks — Panenky |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Rainbow High, 1 ks — Panenky |
| Licence 1: Rainbow High | Rainbow High — Rainbow High, Rainbow High — Panenky |
| Materiál: PLAST | PLAST — Rainbow High, PLAST — Panenky |
| Pohlaví: HOLKA | HOLKA — Rainbow High, HOLKA — Panenky |
| Šířka kartonu: 16.0 cm | 16.0 cm — Rainbow High, 16.0 cm — Panenky |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Rainbow High, Kluky i Holky — Panenky |
| Výška kartonu: 28.7 cm | 28.7 cm — Rainbow High, 28.7 cm — Panenky |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Rainbow High, mimo EU — Panenky |