MH SKULLTIMATE SECRETS HAUNTLYWOOD MYSTERIES PANENKA - FRANKIE
Výrobce: Mattel
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 199 Kč
Odhalte tajemství Hauntlywoodu s Monster High! Vyřešte záhadu, otevřete brány Hauntlywoodu a odhalte kloubovou panenku Monster High. Děti se mohou stát strašidelnými detektivy a hledat stopy na mapě... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 1 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Odhalte tajemství Hauntlywoodu s Monster High! Vyřešte záhadu, otevřete brány Hauntlywoodu a odhalte kloubovou panenku Monster High. Děti se mohou stát strašidelnými detektivy a hledat stopy na mapě pomocí „kouzelného“ zvětšovacího klíče. Po cestě je čeká více než 19 úžasných překvapení, včetně třpytivých oblečků, děsivých rukavic a oslnivého šperku. Po skončení hraní si děti mohou uklidit monsterku, oblečení a doplňky do hvězdného šatníku, který je ideální nejen pro ukládání, ale i pro vyprávěn
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 29.5 cm |
| Šířka kartonu | 35.0 cm |
| Výška kartonu | 23.0 cm |
| Délka výrobku | 21.5 cm |
| Šířka výrobku | 32.0 cm |
| Výška výrobku | 7.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 4Y+ |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Nomenklatura | 95030021 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shadow, Monster High |
|---|---|
| Výrobce: Mattel | Mattel — Shadow, Monster High |
| Délka kartonu: 29.5 cm | 29.5 cm — Shadow, Monster High |
| Délka výrobku: 21.5 cm | 21.5 cm — Shadow, Monster High |
| Doporučený věk: 4Y+ | 4Y+ — Shadow, Monster High |
| Je na baterie: NE | NE — Shadow, Monster High |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Shadow, Monster High |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Shadow, Monster High |
| Šířka kartonu: 35.0 cm | 35.0 cm — Shadow, Monster High |
| Šířka výrobku: 32.0 cm | 32.0 cm — Shadow, Monster High |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Shadow, Monster High |
| Výška kartonu: 23.0 cm | 23.0 cm — Shadow, Monster High |
| Výška výrobku: 7.0 cm | 7.0 cm — Shadow, Monster High |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Shadow, Monster High |