MH PANENKA TAJEMSTVÍ MONSTER ASST
Výrobce: Mattel
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 629 Kč
"Monster High™ představuje novou řadu, která je plná děsivých překvapení! Každý pytlíček obsahuje tajemnou panenku a doplňky! Od jedinečného a opakovaného zážitku z rozbalování po strašidelné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 629 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Monster High™ představuje novou řadu, která je plná děsivých překvapení! Každý pytlíček obsahuje tajemnou panenku a doplňky! Od jedinečného a opakovaného zážitku z rozbalování po strašidelné příběhy, které panenka při hře oživí, nabízí Monster High™ veškerou magii a tajemství, na které jste u monsterek zvyklí! Prodávají se samostatně dle aktuální nabídky.
"
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 34.0 cm |
| Šířka kartonu | 25.5 cm |
| Výška kartonu | 20.0 cm |
| Délka výrobku | 11.5 cm |
| Šířka výrobku | 32.5 cm |
| Výška výrobku | 5.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 4Y+ |
| Nomenklatura | 95030021 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shadow, Monster High |
|---|---|
| Výrobce: Mattel | Mattel — Shadow, Monster High |
| Délka kartonu: 34.0 cm | 34.0 cm — Shadow, Monster High |
| Délka výrobku: 11.5 cm | 11.5 cm — Shadow, Monster High |
| Doporučený věk: 4Y+ | 4Y+ — Shadow, Monster High |
| Je na baterie: NE | NE — Shadow, Monster High |
| Kusů v displayi: 1 ks | 1 ks — Shadow, Monster High |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Shadow, Monster High |
| Šířka kartonu: 25.5 cm | 25.5 cm — Shadow, Monster High |
| Šířka výrobku: 32.5 cm | 32.5 cm — Shadow, Monster High |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Shadow, Monster High |
| Výška kartonu: 20.0 cm | 20.0 cm — Shadow, Monster High |
| Výška výrobku: 5.5 cm | 5.5 cm — Shadow, Monster High |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Shadow, Monster High |