MGA's Miniverse – Mini Food Kavárna, série 2A, PDQ
Výrobce: MGA
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 269 Kč
"Mini hračky...VELKÁ překvapení! Udělej to! Naservíruj to! Rozbal své oblíbené jídlo ve formě mini replik. Je tak miniaturní, ale i přesto s neuvěřitelně realistickými detaily! Jídlo nebo nápoj... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 269 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Mini hračky...VELKÁ překvapení! Udělej to! Naservíruj to!
Rozbal své oblíbené jídlo ve formě mini replik. Je tak miniaturní, ale i přesto s neuvěřitelně realistickými detaily! Jídlo nebo nápoj připravíš z ingrediencí ve tvém balíčku, pak ho necháš alespoň 5 minut na přímém slunci vytvrdnout a můžeš servírovat!
Obsah balení:
• 1 set na výrobu jídla nebo nápoje (ovocný nápoj, písmenková polévka, popcorn, jahody v čokoládě, makronky a další)
• 1 sběratelský plakátek
V této sérii je možné ses
Parametry
| Nomenklatura | 95030070 |
|---|---|
| Země původu | mimo EU |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 8.0 cm |
| Šířka výrobku | 7.0 cm |
| Výška výrobku | 8.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.1 kg |
| Doporučený věk | 8+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Panenka L.O.L. |
|---|---|
| Výrobce: MGA | MGA — Panenka L.O.L. |
| Délka výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Panenka L.O.L. |
| Doporučený věk: 8+ | 8+ — Panenka L.O.L. |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.1 kg | 0.1 kg — Panenka L.O.L. |
| Šířka výrobku: 7.0 cm | 7.0 cm — Panenka L.O.L. |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Panenka L.O.L. |
| Výška výrobku: 8.0 cm | 8.0 cm — Panenka L.O.L. |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Panenka L.O.L. |