L.O.L. Surprise! Mořské panny – Tweens panenka - Lola Waves
Výrobce: MGA
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 370 Kč
"Představujeme 4 nové L.O.L. Surprise! Tweens rošťácké panenky, které se přeměnily na mořské panny s nádherně barevnou ploutví, která mění barvu, když ji ponoříš do ledové vody. Panenka dokáže na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 370 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 469 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Představujeme 4 nové L.O.L. Surprise! Tweens rošťácké panenky, které se přeměnily na mořské panny s nádherně barevnou ploutví, která mění barvu, když ji ponoříš do ledové vody. Panenka dokáže na ploutvi stát. V balení najdeš spoustu tematických doplňků.
Obsah balení:?
• 1 panenka
• 1 outfit
• 3 doplňky
Velikost L.O.L. panenky: cca 16,5 cm."
Parametry
| Nomenklatura | 95030021 |
|---|---|
| Země původu | CN |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 186.0 kg |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Kusů v displayi | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 264.0 cm |
| Šířka kartonu | 264.0 cm |
| Výška kartonu | 133.0 cm |
| Délka výrobku | 12.7 cm |
| Šířka výrobku | 254.0 cm |
| Výška výrobku | 25.4 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 3+ |
| Je na baterie | NE |
| Název hlavní skupiny zboží | MGA |
| Pohlaví | Pro holky |
| Zařazení | mini panenky |
| Produktová řada | L.O.L. Surprise! |
| Celní číslo | 95030021 |
| Balení | 4 |
| Typ balení | Smršťovací folie |
| Věk od | 3 let |
| Licence | L.O.L. Surprise! |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 2 |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Textil, Plast |
| Barva | Vícebarevné |
| Štítek | Vánoční katalog 2024 |
| EANs | 0035051510451 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |