Jurská sváča
Výrobce: Mindok
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 699 Kč
"Mladí brontosauři ze všeho nejraději pojídají šťavnaté lístečky na pastvinách, kde bydlí. K vítězství musíte svým týmem brontíků sežrat více lístečků než soupeř – nebo povolat hrozivého T-rexe, aby... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 699 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
"Mladí brontosauři ze všeho nejraději pojídají šťavnaté lístečky na pastvinách, kde bydlí. K vítězství musíte svým týmem brontíků sežrat více lístečků než soupeř – nebo povolat hrozivého T-rexe, aby soupeřovy brontíky zaplašil!
Svižná poziční hra pro dva s roztomilými figurkami, která lze navíc zkombinovat s Jurskou véčou do týmové hry pro až 4 hráče!"
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 25.0 cm |
| Šířka výrobku | 18.0 cm |
| Výška výrobku | 6.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 6+ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Deskové hry |
|---|---|
| Výrobce: Mindok | Mindok — Deskové hry |
| Délka výrobku: 25.0 cm | 25.0 cm — Deskové hry |
| Doporučený věk: 6+ | 6+ — Deskové hry |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: 0.0 kg | 0.0 kg — Deskové hry |
| Šířka výrobku: 18.0 cm | 18.0 cm — Deskové hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Deskové hry |
| Výška výrobku: 6.5 cm | 6.5 cm — Deskové hry |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — Deskové hry |