Člověče nezlob se - malé
Výrobce: Hydrodata
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 79 Kč
Člověče nezlob se. Dnes již klasická desková hra, která nemůže chybět v žádné domácnosti! Hra pro všechny generace, kterou můžete hrát mezi 2-4 hráči.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 79 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Člověče nezlob se. Dnes již klasická desková hra, která nemůže chybět v žádné domácnosti! Hra pro všechny generace, kterou můžete hrát mezi 2-4 hráči.
Parametry
| Nomenklatura | 95049080 |
|---|---|
| Délka výrobku | 22.0 cm |
| Šířka výrobku | 23.0 cm |
| Výška výrobku | 2.5 cm |
| Země původu | EU |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Deskové hry |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Deskové hry |
| Baterie v balení: NE | NE — Deskové hry |
| Délka výrobku: 22.0 cm | 22.0 cm — Deskové hry |
| Je na baterie: NE | NE — Deskové hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Deskové hry |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Deskové hry |
| Šířka výrobku: 23.0 cm | 23.0 cm — Deskové hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Deskové hry |
| Vhodné pro: Předškoláka | Předškoláka — Deskové hry |
| Výška výrobku: 2.5 cm | 2.5 cm — Deskové hry |
| Země původu: EU | EU — Deskové hry |