Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 359 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 449 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Země původu | IL |
|---|---|
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 5.0 cm |
| Šířka výrobku | 12.5 cm |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Délka výrobku | 19.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Školáka |
| Nomenklatura | 73269098 |
| Sezóna | Celorok |
| Název hlavní skupiny zboží | Piatnik |
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | hry |
| Celní číslo | 95049080 |
| Balení | 12 |
| Typ balení | plechová krabička |
| Věk od | 7 let |
| Určení cílového trhu | CZ |
| Název dodavatele | Piatnik Praha, s.r.o. |
| Jazyková mutace | SK |
| Status typ | 1009 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Bílá |
| Štítek | vánoční katalog 2023 |
| EANs | 9001890690198 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 6901 |