L.O.L. Surprise! Kouzelná víla - Flutter Star
Výrobce: MGA Entertainment
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 848 Kč
L.O.L. Surprise! Kouzelná víla - Flutter Star. L.O.L. Surprise! Kouzelná víla - Flutter Star Představujeme nové lítající panenky L.O.L. Surprise!, které stoupají do nových výšin. Tato kouzelná víla v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 848 Kč | Do obchodu |
| sparkys.cz | Skladem | 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
L.O.L. Surprise! Kouzelná víla - Flutter Star. L.O.L. Surprise! Kouzelná víla - Flutter Star Představujeme nové lítající panenky L.O.L. Surprise!, které stoupají do nových výšin. Tato kouzelná víla v sobě skrývá překvapení a zábavu! Základní popis a funkce Kouzelná víla Flutter Star se vystřeluje z obalu, který
Parametry
| Věk od | 4 let |
|---|---|
| Pohlaví | Pro holky |
| Hmotnost v gramech | 763 |
| Baterie produktu - vyžaduje | Ano |
| Baterie produktu - počet | 1 |
| Baterie příslušenství - vyžaduje | Ano |
| Baterie příslušenství - počet | 1 |
| Licence 1 | L.O.L. Surprise! |
| Baterie produktu - součást balení | Ano |
| Baterie příslušenství - součást balení | Ano |
| Baterie produktu - typ | AAA (LR03) mikrotužkové 1,5V |
| Baterie příslušenství - typ | Block baterie 3,7V |
| Brand | MGA Entertainment |
| Název hlavní skupiny zboží | MGA |
| Zařazení | panenky |
| Země původu | CN |
| Celní číslo | 95030075 |
| Balení | 2 |
| Typ balení | Krabice s výřezem |
| Počet a typ baterií | 1 x 3.7V Li-Po, 3 x AAA |
| Baterie | Ano |
| Licence | L.O.L. Surprise! |
| Recyklační příspěvěk (elektroodpad) | 0.84 |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Assort | 1 |
| Baterie součást balení | Ano |
| Status typ | 1005 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 0035051593546 |
| Jazyk | Čeština |
| Typ produktu | 1010 |
| Dodavatelské číslo | 593546 |