Karty Modelky
Výrobce: Hydrodata
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 49 Kč
Karty Modelky. Hra kvarteto. Obsah balení 32 karet.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 49 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Karty Modelky. Hra kvarteto. Obsah balení 32 karet.
Parametry
| Země původu | EU |
|---|---|
| Šířka výrobku | 10.3 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95044000 |
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka výrobku | 6.5 cm |
| Výška výrobku | 1.3 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
Doplňkové informace
| Kategorie | Karetní hry |
|---|---|
| Výrobce: Hydrodata | Hydrodata — Karetní hry |
| Délka výrobku: 6.5 cm | 6.5 cm — Karetní hry |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — Karetní hry |
| Je na baterie: NE | NE — Karetní hry |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — Karetní hry |
| Sezóna: Celorok | Celorok — Karetní hry |
| Šířka výrobku: 10.3 cm | 10.3 cm — Karetní hry |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — Karetní hry |
| Výška výrobku: 1.3 cm | 1.3 cm — Karetní hry |
| Země původu: EU | EU — Karetní hry |