Elektrická výuková hračka - Sčítání a odčítání
Výrobce: Svoboda
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 309 Kč
Sčítání a odčítání vzdělávací elektronická hra je výuková hračka. Hra obsahuje 320 příkladů na sčítání a odčítání do 20 na 16 výměnných listech.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| pompo.cz Nejlevnější | Skladem | 309 Kč | Do obchodu |
| wikyhracky.cz | Skladem | 469 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sčítání a odčítání vzdělávací elektronická hra je výuková hračka. Hra obsahuje 320 příkladů na sčítání a odčítání do 20 na 16 výměnných listech.
Parametry
| Typ a počet baterií | 2 x R6 - AA - 1,5V, nejsou součástí balení |
|---|---|
| Nomenklatura | 95030087 |
| Délka výrobku | 22.5 cm |
| Země původu | CZ |
| Šířka výrobku | 16.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | ANO |
| Objem kartonu | 0.12691 m³ |
| Doporučený věk | 6+ |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Výška výrobku | 3.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Název hlavní skupiny zboží | Svoboda |
| Pohlaví | Pro holky i kluky |
| Zařazení | kreativní |
| Celní číslo | 95049080 |
| Celní preference | 95049080 |
| Balení | 60 |
| Typ balení | Krabice |
| Věk od | 6 let |
| Recyklační příspěvěk (elektroodpad) | 0.01 |
| Název dodavatele | MPK Toys CZ s.r.o. |
| Status typ | 1005 |
| Barva | Vícebarevné |
| EANs | 8594011650108 |
| Typ produktu | 1005 |
| Dodavatelské číslo | 17 |