E - Figurka Vlk bílý 12 cm
Výrobce: Atlas
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 159 Kč
Figurka Vlk bílý. Velikost 12 cm. Přesné rozměry 12,2x5,8x9,5 cm.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| wikyhracky.cz Nejlevnější | Skladem | 159 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Figurka Vlk bílý. Velikost 12 cm. Přesné rozměry 12,2x5,8x9,5 cm.
Parametry
| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 12.2 cm |
| Šířka výrobku | 5.8 cm |
| Výška výrobku | 9.5 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 3+ |
| Nomenklatura | 95030049 |
| Objem kartonu | 0.04620 m³ |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
Doplňkové informace
| Kategorie | ATLAS zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: Atlas | Atlas — ATLAS zvířátka |
| Baterie v balení: NE | NE — ATLAS zvířátka |
| Délka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Délka výrobku: 12.2 cm | 12.2 cm — ATLAS zvířátka |
| Doporučený věk: 3+ | 3+ — ATLAS zvířátka |
| Je na baterie: NE | NE — ATLAS zvířátka |
| Kusů v kartonu: 1 ks | 1 ks — ATLAS zvířátka |
| Objem kartonu: 0.04620 m³ | 0.04620 m³ — ATLAS zvířátka |
| Sezóna: Celorok | Celorok — ATLAS zvířátka |
| Šířka kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Šířka výrobku: 5.8 cm | 5.8 cm — ATLAS zvířátka |
| Určeno pro: Kluky i Holky | Kluky i Holky — ATLAS zvířátka |
| Výška kartonu: 0.0 cm | 0.0 cm — ATLAS zvířátka |
| Výška výrobku: 9.5 cm | 9.5 cm — ATLAS zvířátka |
| Země původu: mimo EU | mimo EU — ATLAS zvířátka |